0
0
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

     Çanta ve aksesuar dünyasındaki kalite ve demodelik gibi sorunlara çare bulma öncülüğünü üstlenen, müşterilerine kaliteli çanta ve aksesuar deneyimini yaşatmayı misyon edinen Melisa Akmil, 2020 yılında Instagram işletme hesabından ve www.melisakmil.com adresinden online olarak hizmete başlamıştır.

     Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Melisa Akmil, e-ticarette de bu ilkesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan Melisa Akmil, çanta ve aksesuar kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

     Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

     Melisa Akmil, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Melisa Akmil'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

     Melisa Akmil'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

BİZİ TAKİP EDİN!
Instagram Youtube
 
Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı